Home / Спорт і фітнес / МЧМ-2015 з хокею: як проходив чвертьфінал Росія – США

МЧМ-2015 з хокею: як проходив чвертьфінал Росія – США

Пізно ввечері 2-го січня за московським часом збірна Росії з хокею проводила чвертьфінальний матч в рамках молодіжного чемпіонату світу. Суперниками росіян були однолітки з США.

Для виявлення переможців у чвертьфінальному матчі МЧМ-2015 підопічним Валерія Брагіна довелося переїхати з Торонто і Монреаль. Саме на арені знаменитого клубу «Монреаль Кэнэдиенс» росіянам належало подолати опір одних з головних фаворитів молодіжного хокейного світової першості – американців.

Перший період для збірної Росії склався вдало. Хокеїсти США часто порушували правила. Це призвело до того, що американці половину періоду грали в меншості. На 3-й хвилині зустрічі Іван Барбашов реалізував чисельну перевагу в два гравці. Росія повела 1:0. Далі американці знову продовжували фолити. Результатом цього стала друга закинута шайба у ворота збірної США. Олександр Шаров на 16-ій хвилині знову засмутив американців. Шайба була забита відразу після закінчення чергового штрафного часу американського хокеїста.

У другому періоді американці значно додали. Швидкі атаки раз за разом проходили у гравців США. На 33-й хвилині Ентоні Ді Анджело скоротив відставання в рахунку кидком з дальньої дистанції. На момент гола російські хокеїсти грали в меншості. Після цього американці продовжували багато кидати по воротах Шестеркина, проте наш голкіпер був надійний. Варто відзначити, що хокеїсти США «перекидали» росіян в три рази за час другого періоду.

Третій період американці знову почали активно, однак перший гол у періоді влетів у ворота саме заокеанських хокеїстів. Сергій Толчинський на 42-ій хвилині вивів збірну Росію вперед (3:1). Далі росіяни почали систематично порушувати правила. Це було зумовлено високим тиском американців і тотальним ігровим перевагою останніх. Така активність хокеїстів збірної США була винагороджена другий шайбою в наші ворота. На 49-ій хвилині Зак Варенскі знову скоротив відставання американців до мінімуму. Решту часу періоду росіяни виключно оборонялися. За всю гру Шестеркин відбив більше сорока кидків американських гравців. Така гра голкіпера стала суттєвою допомогою всієї національної збірної на утримання переможного рахунку. Не допомогла американцям і практика заміни воротаря на шостого польового гравця в кінці зустрічі. Росія вистояла і здобула перемогу з рахунком 3:2.

Наступний матч на турнірі підопічні Валерія Брагіна проведуть 4-го січня. Суперниками росіян по півфіналу буде національна збірна Швеції.