Home / Спорт і фітнес / МЧМ-2015 з хокею: як проходила гра Чехія – Росія

МЧМ-2015 з хокею: як проходила гра Чехія – Росія

У перші години нового 2015 року за московським часом в канадському місті Торонто збірна Росії з хокею провела заключний матч групового етапу в рамках молодіжного чемпіонату світу. Суперниками росіян були хокеїсти збірної Чехії.

Для виходу молодіжної збірної Росії по хокею з другого місця групи в стадію плей-офф МЧМ-2015 росіянам необхідно було обігравати збірну Чехії. Однак матч склався далеко не найкращим для росіян чином.

Першу небезпечну атаку провели підопічні Брагіна, але російським хокеїстам не вдалося реалізувати вихід два в одного. Молоді хокеїсти Чехії після стартових хвилин зустрічі освоїлися на майданчику, що відбилося у підсумковій статистиці за кидками в створ воріт. Чехи перекидали росіян в 4 рази (12 кидків проти 3). Закономірним підсумком першого періоду стала шайба Патріка Здрагля на 12-й хвилині. Перший відрізок зустрічі завершився з мінімальною перевагою збірної Чехії.

У другому періоді збірна Росії спробувала активніше діяти біля воріт суперника, однак нічого позитивного в атакуючій грі нашої збірної не спостерігалося. В обороні росіян також були проблеми, що і призвело до другої пропущеної шайби. Павло Заха на 25-ій хвилині збільшив перевагу чехів. Після цього росіянам вдалося отримати право на штрафний кидок. Але Іван Барбашов не скористався ситуацією. Правда, російському нападаючому все ж вдалося розмочити рахунок у другому періоді. На 36-ій хвилині Барбашов відіграв одну шайбу. Гол був забитий, коли наша збірна грала в більшості. Другий період завершився за мінімальної переваги чехов 2:1.

У заключній двадцятихвилинці росіянам не вдалося відіграти відставання в рахунку, навпроти в останньому періоді збірна Росії пропустила ще двічі. Патрік Здрагаль на 43-ій хвилині збільшив відрив у рахунку збірної Чехії. Останню шайбу в матчі росіяни пропустили вже у порожні ворота на останній хвилині зустрічі. У збірної Чехії відзначився Ондржей Каші. Підсумковий рахунок матчу 4:1 на користь молодіжної збірної Чехії.

Поразку збірної Росії від команди Чехії дозволило росіянам зайняти лише третє місце в групі Ст. Тепер суперниками підопічних Брагіна на стадії чвертьфіналу стануть молоді хокеїсти збірної США.