Home / Спорт і фітнес / Хто став переможцем Кубка Шпенглера 2014

Хто став переможцем Кубка Шпенглера 2014

Кубок Шпенглера є найстарішим клубним хокейним турніром Європи. Це змагання проводиться щорічно у швейцарському місті Давос у передноворічні дні.

В останні дні минулого 2014 року в Давосі відбувся черговий розіграш Кубка Шпенглера. Участь у турнірі взяли шість команд, три з яких представляють КХЛ, дві – чемпіонат Швейцарії. Останнім учасником турніру стала збірна Канади, складена з хокеїстів цієї національності, які грають в Європі або другорядних хокейних лігах Канади.

У фінал Кубка Шпенглера – 2014 пробилися російський хокейний клуб «Салават Юлаєв» (Уфа) і швейцарська команда «Женева Серветт» (Женева). Вирішальний матч відбувся днем 31-го грудня.

Підсумковий результат фінального матчу в Давосі не може потішити російського вболівальника. Уфимцы поступилися «всуху» «Серветту» (0:3). Перший період зустрічі залишився безрезультатним. Голи у ворота «Салават Юлаєв» були оформлені в другому і третьому періоді матчу. Так, у другому відрізку гри уфимцы двічі пропустили у меншості. У швейцарців відзначилися Жакеме (23 хвилина) і Рубін (35 хвилина). У заключній двадцятихвилинці підсумковий рахунок на табло встановив Пайетт (50 хвилина).

Варто відзначити, що швейцарський «Серветт» вдруге поспіль виграє Кубок Шпенглера.